SPEGEL, förgylld med rikt ornamenterad ram, barockstil, 1800-tal.

441468. SPEGEL, förgylld med rikt ornamenterad ram, barockstil, 1800-tal.

185 x 99 cm.

Anlupet glas samt småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

185 x 99 cm.

Anlupet glas samt småskador.

Antal besök: 1 156