TERRIN, keramik, Svenska slott, "Skåne", Rörstrand.

441463. TERRIN, keramik, Svenska slott, "Skåne", Rörstrand.

Höjd, inklusive lock, ca 24 cm
Längd 33 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg nedtill under lockets kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 33 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 4 049