SOFFA, allmoge, utdragbar, 1800/1900-tal.

4414585. SOFFA, allmoge, utdragbar, 1800/1900-tal.

Höjd 74 cm
Bredd 194 cm
Djup 53 cm
Sitthöjd 45 cm.

Grovt maskstungen baksida
Senare bemålad
Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74 cm
Bredd 194 cm
Djup 53 cm
Sitthöjd 45 cm.

Grovt maskstungen baksida
Senare bemålad
Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 567