HERRARMBANDSUR, CERTINA, 18 k, gulguld.

441454. HERRARMBANDSUR, CERTINA, 18 k, gulguld.

Tryckboett i 18 k guld, diameter 34 mm, silverfärgad urtavla, centrumsekund, manuellt mekaniskt urverk, 1960-tal, original krona och rem.

Bruksslitage, gåvågravyr på baksidan, urverket fungerar felfritt vid test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 819