Spegel, Förgylld ram, 1900-tal.

4414417. Spegel, Förgylld ram, 1900-tal.

Mått 55 x 48 cm.

Bruksslitage. Ram med småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 55 x 48 cm.

Antal besök: 516