LAMPKUPA, glas, 19/2000-tal.

LAMPKUPA, glas, 19/2000-tal.
4414332. LAMPKUPA, glas, 19/2000-tal.

Höjd ca 29, diameter 22 cm.
Ringdiameter ca 13,5 cm.

Ytslitage. Repor. Ring med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 29, diameter 22 cm.
Ringdiameter ca 13,5 cm.

Antal besök: 147