SERVERINGSBRICKOR, 2 st, 1900-tal.

4414329. SERVERINGSBRICKOR, 2 st, 1900-tal.

En bricka i plåt med målad dekor, Made in Russia. Längd ca 58 cm, djup ca 45 cm.
En Bricka i glas och metall, längd ca 53 cm, djup ca 32 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 153