SKRIN / RAKSPEGEL.

SKRIN / RAKSPEGEL.
4414300. SKRIN / RAKSPEGEL.

skrin i fanerat trä, troligen ek, med två lådor och uppfällbar spegel. Små runda handtag i pärlemoliknande material.

Mått 20 x 30 x 11 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4414300. SKRIN / RAKSPEGEL.

Mått 20 x 30 x 11 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 188