SMINKBORD MED SPEGEL, 1970-tal.

4414262. SMINKBORD MED SPEGEL, 1970-tal.

Höjd 73 cm, höjd med uppfälld spegel 93 cm, längd 117,5 cm, djup 37 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 775