KLÄNNING, folkdräktsmodell, 1900-tal.

4414231. KLÄNNING, folkdräktsmodell, 1900-tal.

Midjans omkrets 80 cm, längd från nacke ca 112 cm.

Bruksslitage, delvis solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 086