OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hamnmotiv, olja på duk, osignerad.

4414213. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hamnmotiv, olja på duk, osignerad.

Mått duk 37x54 cm, mått med ram 44x60,5 cm.
Märkt "Davidsson" på baksidan.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr.

Antal besök: 465