JAN STENVINKEL. Torso med rött.

44140. JAN STENVINKEL. Torso med rött.

Färglito, signerad ,daterad och numrerad i rött. 1994, 7/12.

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Antal besök: 916