SYBORD, 1900-tal.

SYBORD, 1900-tal.
4414056. SYBORD, 1900-tal.

Sybord med två lådor, dekorerat med intarsia och beslag i förgylld metall.
57x33x74 cm.

Ålder- och bruksrelaterat slitage, fanerslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4414056. SYBORD, 1900-tal.

57x33x74 cm.

Antal besök: 201