SOFFA, Chesterfield, läder.

SOFFA, Chesterfield, läder.
4414041. SOFFA, Chesterfield, läder.

Höjd ca 75 cm, sitthöjd ca 46 cm, längd ca 200 cm, djup ca 87 cm.

Bruksskick, slitage, nötning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, slitage, nötning.

Antal besök: 544