OLE LYNGGAARD. Nyckelring, elefant, sterlingsilver.

4413997. OLE LYNGGAARD. Nyckelring, elefant, sterlingsilver.

Totallängd 68 mm.
Vikt 22,6 gram.
Stämplad OleL, 925S.
Ole Lynggaard påse och ask.

Bruksskick.

Ole Lynggaard (Född 1936)

Gör en kostnadsfri värdering!

Totallängd 68 mm.
Vikt 22,6 gram.
Stämplad OleL, 925S.
Ole Lynggaard påse och ask.

Bruksskick.

Ole Lynggaard (Född 1936)

Antal besök: 711