LÄSLJUSSTAKAR, ett par, bemålad plåt, 1900-tal.

441395. LÄSLJUSSTAKAR, ett par, bemålad plåt, 1900-tal.

Höjd 35 cm.

Mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm.

Mindre bucklor.

Antal besök: 647