HOLMEGAARD, vas & skål, signerade.

4413930. HOLMEGAARD, vas & skål, signerade.

Höjd vas: 27 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd vas: 27 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 135