SPEGEL, rokokostil, Bror Nilsson, Sidensjö, 1977.

441380. SPEGEL, rokokostil, Bror Nilsson, Sidensjö, 1977.

Monogramsignerad "B.N." 1977. Ram i trä med skuren dekor.
Höjd 58, bredd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 58, bredd 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 535