Stolar, 4 st, "Shift Wheel", David Design.

4413735. Stolar, 4 st, "Shift Wheel", David Design.

Naturfärgat skinn, kromat underrede, fyrpassfot med hjul. Sitthöjd 46 cm.

Smärre bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 591