STOL, fornnordisk stil.

STOL, fornnordisk stil.
4413657. STOL, fornnordisk stil.

Höjd ca 89 cm.
Sitthöjd ca 44 cm.
Djup ca 37 cm.
Bredd ca 40 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 89 cm.
Sitthöjd ca 44 cm.
Djup ca 37 cm.
Bredd ca 40 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 232