KRUS, lergods, Gefle, sen 1800-tal.

441364. KRUS, lergods, Gefle, sen 1800-tal.

32 cm.

Nagg samt krackelyr, retuscherade skador på glasyren.
OBS!! Uppdatering: fredag den 27 maj kl 15:09 lades foton till på de retuscherade skadorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 cm.

Antal besök: 1 408