4413637. BÄDDSOFFA, TVÅSITSIG, DANMARK, 1900-TAL.
Den danska soffan från omkring 1970-talet i bok och mörkbrunt konstläder, stommen mäter 64cm höjd, 142cm bredd, 76cm djup.
Med slitage och mindre splittringar i läder, några skav och märken på ramen.
20th Century Design