MATSALSGRUPP, 7 delar, ''axet'', gustaviansk stil.

4413581. MATSALSGRUPP, 7 delar, ''axet'', gustaviansk stil.

Matbord.
Ca 75 cm, höjd.
Ca 110 cm, diameter+ 1 st iläggsskiva ca 48 cm.
6 st stolar.
Höjd ca 95 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.
Bredd ca 47 cm.
Djup ca 36 cm.

Bruksslitage, repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Matbord.
Ca 75 cm, höjd.
6 st stolar.
Höjd ca 95 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.
Bredd ca 47 cm.
Djup ca 36 cm.

Antal besök: 242