SERVISDELAR, 24 stycken, Warwick, Johnson Bros England.

4413539. SERVISDELAR, 24 stycken, Warwick, Johnson Bros England.

11 st djup tallrikar, diameter 25,5 cm.
12 st assietter, diameter 18 cm.
1 st terrin med lock, höjd 17 cm.

Bruksslitage, krackeleringar, nagg upptäckt på 1 st assiett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 365