TV-MÖBEL/SKÅP.

TV-MÖBEL/SKÅP.
4413457. TV-MÖBEL/SKÅP.

Höjd ca 150 cm.
Bredd ca 54 cm.
Längd ca 148cm.

Bruksslitage, repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4413457. TV-MÖBEL/SKÅP.

Höjd ca 150 cm.
Bredd ca 54 cm.
Längd ca 148cm.

Antal besök: 262