BORDSLAMPA, furu, 1970-tal.

BORDSLAMPA, furu, 1970-tal.
4413322. BORDSLAMPA, furu, 1970-tal.

Höjd ca 46 cm
Fotens diameter ca 17,5 cm.

Visst slitage, skador
Sprickor i skärm
Fläckar, märken
Ej funktionstestad
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 46 cm
Fotens diameter ca 17,5 cm.

Visst slitage, skador
Sprickor i skärm
Fläckar, märken
Ej funktionstestad

Antal besök: 174