GOBELÄNG, 1900-tal.

GOBELÄNG, 1900-tal.
4413262. GOBELÄNG, 1900-tal.

127 x 186 cm.

Bruksslitage, lösa trådar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4413262. GOBELÄNG, 1900-tal.

127 x 186 cm.

Bruksslitage, lösa trådar.

Antal besök: 258