Brosch, Lars Borin, längd 7x5,5cm, samt ask, 2,5x8,5x8,5cm.
1 par örhängen, förgyllt silver, David Andersen, Norge, clips, höjd 1,7cm.
Collier, tre radigt, silverlås, längd inklusive lås 44cm.
1 par manschettknappar.
Hänge med markasiter, höjd 4,5cm.
Slipshållare, längd 5,5cm.
Brosch i form av nyckel, längd 4cm.
1 par örhängen med stenar, clips.
Hänge med blomdekor, höjd 3,5cm, diameter 2,9cm.
Collier, längd 40cm.
Bruks- och ytslitage.
1 par manschettknappar.
Slipshållare, längd 5,5cm.
Collier, längd 40cm.
Bruks- och ytslitage.