SMYCKEN, SILVER, 10 DELAR.

SMYCKEN, SILVER, 10 DELAR.
4413241. SMYCKEN, SILVER, 10 DELAR.

Brosch, Lars Borin, längd 7x5,5cm, samt ask, 2,5x8,5x8,5cm.
1 par örhängen, förgyllt silver, David Andersen, Norge, clips, höjd 1,7cm.
Collier, tre radigt, silverlås, längd inklusive lås 44cm.
1 par manschettknappar.
Hänge med markasiter, höjd 4,5cm.
Slipshållare, längd 5,5cm.
Brosch i form av nyckel, längd 4cm.
1 par örhängen med stenar, clips.
Hänge med blomdekor, höjd 3,5cm, diameter 2,9cm.
Collier, längd 40cm.

Bruks- och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 par manschettknappar.
Slipshållare, längd 5,5cm.
Collier, längd 40cm.

Bruks- och ytslitage.

Antal besök: 501