WILLIAM HEATH. Handkolorerad Litografi.

4413171. WILLIAM HEATH. Handkolorerad Litografi.

"Poor mister Bull in a Pretty situation"
34x24 cm.
Oramad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

34x24 cm.
Oramad.

Bruksslitage.

Antal besök: 143