ETT MATCHFODRAL I 9 KARAT GULD.

4413051. ETT MATCHFODRAL I 9 KARAT GULD.

rektangulär form med motorsvarvad dekoration, stämplad för Birmingham 1928, graverad med initialer, 4.5 x 4cm., 23.8 gram.

Med lite slitage och skador på fodralet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 184