KLOCKKEDJOR OCH CHATELAINE, 15 stycken, förgyllda.

4412973. KLOCKKEDJOR OCH CHATELAINE, 15 stycken, förgyllda.

Längd 12-34 cm.

Bruksslitage.

Tema

Fickur

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 12-34 cm.

Bruksslitage.

Tema

Fickur

Antal besök: 197