ANNA E SVANBERG. Akvarell, signerad.

4412922. ANNA E SVANBERG. Akvarell, signerad.

Ram ca 62 x 47 cm.

Bruksskick, Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 62 x 47 cm.

Antal besök: 202