HOLGER WINELL. Akvarell, signerad.

4412905. HOLGER WINELL. Akvarell, signerad.

Ram ca 33 x 43 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 33 x 43 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 162