SKRIVBORDSSTOL, 1930/40-tal.

SKRIVBORDSSTOL, 1930/40-tal.
4412860. SKRIVBORDSSTOL, 1930/40-tal.

Fanerad sits och rygg, metallstomme, höjd ca 83, sitthöjd 51 cm.

Senare bemålad stomme, märken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 238