SOFFA, stålrör, Danmark, 1990-tal.

4412480. SOFFA, stålrör, Danmark, 1990-tal.

Rygghöjd 75 cm, längd 212 cm, djup 86 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 8 199