BYRÅ/DRAGKISTA, sengustaviansk. 17/1800-tal.

441246. BYRÅ/DRAGKISTA, sengustaviansk. 17/1800-tal.

Originalfärg. Marmorerad träskiva. Bredd/längd 124, djup 57, höjd 110 cm.

Bruks/åldersslitage, renoverad, kompleterad senare list i nedre kanten, senare beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 925