BARNSTOL, trä, 1900-talets första hälft.

4412330. BARNSTOL, trä, 1900-talets första hälft.

Höjd 79 cm, nedre mått 50x50 cm.
Fällbar.

Slitage, märken, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fällbar.

Antal besök: 416