ELGITARR, Fender Select Chambered Telecaster HH, USA 2013.

4412291. ELGITARR, Fender Select Chambered Telecaster HH, USA 2013.

Kropp av al, framsida av Malaysisan blackwood. Hals och greppbräda av fågelögonlönn. Humbuckers med switch vilket gör dem möjliga att användas som single-coils. Serienr US13083270. Original vintage case medföljer.

Bruksslitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 430