GOLVLAMPA, metall och trä, 3 armar, 1900-talets första hälft.

441228. GOLVLAMPA, metall och trä, 3 armar, 1900-talets första hälft.

Höjd 130 cm till figurinens huvud.

Bruks och åldersslitage
Gulmetallen ställvis sliten
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks och åldersslitage
Gulmetallen ställvis sliten
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 460