HANS OSSWALD. 4 st grafiska tryck, signerade, daterade 52-53.

4412216. HANS OSSWALD. 4 st grafiska tryck, signerade, daterade 52-53.

Signerade Osswald samt H.O. 2 st daterade. 15,5x10 cm, 10,5x13 cm, 10x15 cm, 13x10 cm. Samramade.

Gulnad, ej examinerade ur ram.

Hans Osswald (1919–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Hans Osswald (1919–1983)

Antal besök: 240