SKRIVBORDSLAMPA, plåt och mässing och teak, AJH, 1950-tal.

441219. SKRIVBORDSLAMPA, plåt och mässing och teak, AJH, 1950-tal.

Skärm och fot i ljustgul, lackad plåt. Fot i teak och mässing.
Ställbar höjd ca 40 cm.

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbar höjd ca 40 cm.

Antal besök: 2 628