HALVMODELL, båtmodell, "Endeavour".

4412107. HALVMODELL, båtmodell, "Endeavour".

Märkt med plakett i mässing, 1943. Designer Carles E. Nicholson.
Modell mått
Ca 88x16 cm.
Ca 98x30 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell mått
Ca 88x16 cm.
Ca 98x30 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 317