EN SAMLING KONSTVERK (3).

EN SAMLING KONSTVERK (3).
4412087. EN SAMLING KONSTVERK (3).

För att inkludera en inlagd bricka från 1800-talet, ett väggfäste och ett justerbart staffli, den största 55 cm bred.

allmänna märken och slitage, skav och spån, justerbar lätthet; har limats om och ramen är lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 104