SKÅLFAT, SILVER, ROKOKOSTIL.

SKÅLFAT, SILVER, ROKOKOSTIL.
4412067. SKÅLFAT, SILVER, ROKOKOSTIL.

Stämplad 830.
Genombruten kant samt dekor av blommor och putti i relief.
Höjd 7,5cm, längd 43,5x36,5cm.
Vikt ca 974 gram.

Bruks- och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 830.
Vikt ca 974 gram.

Bruks- och ytslitage.

Antal besök: 406