Stämplad 830.
Genombruten kant samt dekor av blommor och putti i relief.
Höjd 7,5cm, längd 43,5x36,5cm.
Vikt ca 974 gram.
Bruks- och ytslitage.
Stämplad 830.
Vikt ca 974 gram.
Bruks- och ytslitage.