JOAQUIM VANCELLS. Flodutsikt.

JOAQUIM VANCELLS. Flodutsikt.
4412000. JOAQUIM VANCELLS. Flodutsikt.

Olja på duk fäst på en panel
Signerad
18x23 cm.

Liten skada på bildskiktet. Klädd, gjuten och förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk fäst på en panel
Signerad
18x23 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 208