ROTKORG, hemslöjd, diameter 41 cm, 1900-tal.

4411934. ROTKORG, hemslöjd, diameter 41 cm, 1900-tal.

Diameter 41, höjd 30 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 41, höjd 30 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 740