BLOMBORD, teak, 1960/70-tal.

BLOMBORD, teak, 1960/70-tal.
4411917. BLOMBORD, teak, 1960/70-tal.

Längd 95 cm, bredd 45 cm, höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 310