SKÅLFAT, sten, basalt.

SKÅLFAT, sten, basalt.
4411900. SKÅLFAT, sten, basalt.

30x25x7cm.

Åldersslitage
Skador/ojämnheter.

Gör en kostnadsfri värdering!

30x25x7cm.

Åldersslitage
Skador/ojämnheter.

Antal besök: 322