DOKUMENTFACK, okänd formgivare, 1900-talets andra hälft.

4411707. DOKUMENTFACK, okänd formgivare, 1900-talets andra hälft.

Lackerad mdf. 5 fack. 34,5x22x32 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 203