BOKHYLLA, 1930-tal.

BOKHYLLA, 1930-tal.
4411641. BOKHYLLA, 1930-tal.

Höjd ca 104 cm.
Bredd ca 35 cm.
Längd ca 159 cm.

Åldersslitage samt märken och smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!
4411641. BOKHYLLA, 1930-tal.

Höjd ca 104 cm.
Bredd ca 35 cm.
Längd ca 159 cm.

Antal besök: 442